Każdy z nas niejednokrotnie w swoim życiu spotkał się z sytuacją, w której musiał udzielić pomocy drugiemu człowiekowi. Wiemy więc, że wiąże się to często ze stresem, który potrafi nas sparaliżować. Ważne, aby w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia wiedzieć, jak należy postąpić. Nasze kursy i szkolenia pomogą Państwu oswoić się z takimi sytuacjami!

Działalność Naszej firmy opiera się w szczególności na edukacji z zakresu pomocy drugiemu człowiekowi. Zajmujemy się organizowaniem szkoleń i kursów pierwszej pomocy zarówno dla grup jak i dla osób indywidualnych. Możemy zorganizować szkolenie dla Ciebie i Twoich znajomych w Twoim domu!

Dodatkowo oferujemy zabezpieczenia medyczne imprez, w zależności od potrzeb organizatora, oraz transport sanitarny.

Instruktorami są ratownicy medyczni i pielęgniarki czynnie pracujący w zawodzie. Nasz personel ciągle się szkoli, dlatego możemy przekazać Państwu najnowszą wiedzę medyczną.

Szczególny nacisk kładziemy na to, aby po naszych zajęciach kursant potrafił wykonać wszystkie czynności niezbędne do udzielenia pomocy. Oznacza to, że kursy i szkolenia prowadzone są w sposób praktyczny, mniej teoretyczny. Dzięki temu na pewno nie będziesz się nudzić!
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!